Dlouhodobá a stabilní investice

Dluhopisy či přímá kapitálová účast pro české investory

1

Neustále se zvyšují poptávka

Situace v Britských sociálních službách se vyznačuje vysokou poptávkou rostoucí rok od roku.
2

Neustále rosteme

Harino Care se neustále rozvíjí od svého vzniku a v současné době je největším poskytovatelem sociálních služeb v oblasti West Berkshire.
3

Budoucnost harino care

Další rozvoj firmy dává na základě analýzy největší smysl v oblasti Oxfordu. Aby byl rozvoj efektivní jsou ale potřeba další finance.
4

Dluhopisy

Doposud jsme využívali k rozvoji podnikání poměrně drahé finanční zdroje, ale po průzkumu alternativních možností jsme se rozhodli změnit stávající financování a nabídnout českým investorům velmi zajímavý výnos právě cestou emise dluhopisů naší společnosti.
5

Příležitost

Využijte mimořádné výhodné nabídky ke kvalitnímu zhodnocení Vašich financí. Po vyplnění formuláře a ověření existence kontaktní emailové adresy budete přesměrováni na zabezpečené stránky s detailními informacemi o firmě a podmínkách této emise dluhopisů.
6

Společný růst

Díky našemu know-how v oblasti pečovatelských služeb a Vašim financím můžeme vytvořit silné a dlouhodobé partnerství, z kterého budou těžit obě strany.

Investiční možnosti

Dluhopisy

Dluhopisy s ročním výnosem 9,5%

Přímá kapitálová účast

Nakupte akcie společnosti až v hodnotě £ 650 000,-

Kontakt

Máte otázky ohledně investice do dluhopisů nebo se chcete zeptat na nějaké detaily ohledně společnosti? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Theale, Reading

Unit 10 Chiltern Enterprise Centre
Station Road
info@harinocare.com

Harino Care Limited

Company ID: 8657668